Darmowy prąd w Twoim domu

Masz już dość nieustannie rosnących rachunków za prąd, które mocno obciążają Twój domowy budżet? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i stań się niezależnym dostawcą energii. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz duże pieniądze, ponieważ w szybkim czasie zaczniesz korzystać z darmowego prądu (pozostaje tylko stała miesięczna opłata licznikowa – około 200 zł na rok).

WDR Fotowoltaika oferuje najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych wolnostojących, jak i w zabudowie szeregowej. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie inwestycji – od projektu, przez 100% wsparcie w otrzymaniu dotacji, finansowaniu instalacji fotowoltaicznej, załatwianiu formalności z zakładem energetycznym, po montaż paneli.

Oświetlenie budynku, nieustannie pracujące komputery, telewizory, urządzenia RTV i AGD – to wszystko sprawia, że każdego miesiąca dosłownie „łapiesz się za głowę”, gdy widzisz rachunki za prąd? A gdyby tak zyskać energetyczną niezależność? Teraz to prostsze niż myślisz! Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom, jakie dają instalacje fotowoltaiczne dla domu.

Fotowoltaika – jakie korzyści dla Ciebie?

Korzyści
done

Energetyczna niezależność

Fotowoltaika dla domu to przede wszystkim ochrona przed wzrostem cen energii elektrycznej. Dzięki panelom słonecznym stajesz się niezależnym dostawcą prądu – jest on zużywany na bieżąco, a tzw. „nadwyżki” zostają zmagazynowane w sieci energetycznej. Można skorzystać z nich np. zimą, kiedy krótszy dzień przekłada się na niższą produkcję prądu.

done

Oszczędności

Twoje rachunki za prąd zostaną obniżone nawet o 90% w skali roku, bo zwrot kosztów inwestycji następuje już po około 4-5 latach. Każdego roku możesz cieszyć się coraz większymi zyskami z darmowej energii słonecznej (pozostaje tylko niewielka opłata stała).

done

Dofinansowania

Inwestycja w fotowoltaikę jest teraz jeszcze bardziej opłacalna, dzięki pomocy finansowej, o jaką możesz się ubiegać. Czekają na Ciebie korzystne kredyty, leasingi czy dotacje – takie jak najpopularniejszy obecnie rządowy program „Mój Prąd”, w ramach którego można otrzymać aż 5 tys. zł bezzwrotnej dotacji. Od 2019 r. istnieje także możliwość odliczenia kosztów instalacji fotowoltaicznej od podatku.

done

Ekologia

Produkcja energii elektrycznej na własne potrzeby to nie tylko korzyści finansowe, ale również ekologiczne. Dzięki panelom fotowoltaicznym Twój dom produkuje „zieloną energię”, przez co zmniejszasz negatywny wpływ na środowisko.

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy!

Zadzwoń +48 54 235 52 61