O nas

WDR to prężnie rozwijająca się polska firma, która od niemal 30 lat funkcjonuje na rynku poprzez działalność w sektorze rolniczym. Zdobyte doświadczenie, zaufanie, idea propagowania proekologicznych postaw, ale także myśl o zmieniających się potrzebach naszych odbiorców, stały się impulsem do rozszerzenia działalności o profesjonalne doradztwo, projektowanie oraz montaż paneli fotowoltaicznych.

Dziś naszą misją jest zapewnienie niezależności energetycznej polskim rodzinom i firmom, dlatego przygotowaliśmy ofertę, która z pewnością ucieszy każdego właściciela domu czy przedsiębiorstwa.

Wyobraź sobie teraz, że nie musisz płacić rachunków za prąd, masz niezależne źródło energii – w 100% przyjazne środowisku i, co najważniejsze, oszczędzasz duże pieniądze.

Teraz ze sfery marzeń przejdźmy do ich realizacji. Nie martw się – MY we wszystkim Ci pomożemy! Pamiętaj – wspólnie stworzymy Twoją świetlaną przyszłość!

WDR Fotowoltaika to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i zapewniają profesjonalną pomoc na wszystkich etapach prac. Otrzymasz od nas gotowe rozwiązania w zakresie projektowania i montażu systemu fotowoltaicznego. Oferujemy kompleksową obsługę oraz 100% wsparcie w otrzymaniu dotacji, finansowaniu instalacji fotowoltaicznej oraz załatwianiu formalności z zakładem energetycznym. Współpraca z nami to gwarancja najwyższego poziomu wykonania oraz jakości każdej instalacji. Co ważne, zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Każdy klient otrzymuje profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy wdrożeniu rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Zbudujmy razem lepszy klimat!

Jakie korzyści daje własna instalacja fotowoltaiczna?

Korzyści
done

OSZCZĘDNOŚĆ

Fotowoltaika to nie tylko modne hasło, wpisujące się we współczesny trend ekologicznych postaw. To przede wszystkim realne oszczędności! Systemy solarne są bardzo popularne w wielu krajach na całym świecie, gdzie przede wszystkim doceniono ich aspekt ekonomiczny. Polska jest obecnie na 5. miejscu w Unii Europejskiej pod względem przyrostu nowych mocy z paneli słonecznych zainstalowanych w systemie. Dzięki ich założeniu możesz zredukować koszt energii aż do 90% – pozostaną tylko opłaty licznikowe, które w skali roku wynoszą około 200 zł. Z kolei cała inwestycja w instalację zwraca się już średnio po 6-8 latach.

done

DOTACJE

Jak wynika z przeprowadzonych przez nas analiz, zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi w Polsce, z roku na rok, jest coraz większe. Aktualnie około połowa Polaków deklaruje chęć założenia własnej mikro-elektrowni. Duży wpływ ma na to możliwość otrzymania dotacji na ten cel, takich jak „Mój Prąd”, „ulga termomodernizacyjna” czy „Czyste Powietrze”. Nasz doradca przedstawi Ci szczegóły dostępnych dotacji i przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycji – wspieramy w załatwianiu wszystkich formalności i zbieraniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania DOTACJI.

done

ENERGETYCZNA NIEZALEŻNOŚĆ

Nieustannie obserwujemy wzrost cen energii elektrycznej, a w najbliższych latach czekają nas kolejne podwyżki. Dla naszych portfeli to mało optymistyczna perspektywa. Masz jednak alternatywę – wybierz fotowoltaikę. Dzięki temu bardzo szybko zaczniesz cieszyć się energetyczną niezależnością i zapomnisz o rachunkach za prąd. Dzięki własnej instalacji zyskujesz DARMOWY prąd, 24 godziny na dobę. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane, np. zimą, czyli w okresie mniejszego uzysku.

done

GWARANCJA

WDR Fotowoltaika gwarantuje najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które mogą służyć nawet przez 40 lat. Pracujemy na najlepszych komponentach, produkowanych przez renomowane marki, m.in. Fronius, SMA, HUAWEI, LG, SHARP, SolarEdge czy Longi Solar. To najlepsi producenci w branży fotowoltaicznej, a jednocześnie pewność bezawaryjnej pracy instalacji przez długie lata.

done

EKOLOGICZNE ŹRÓDŁO ENERGII

Panele fotowoltaiczne to inwestycja przyjazna środowisku. Instalacja działa w oparciu o odnawialne źródło energii, czyli promieniowanie słoneczne. Ogniwa fotowoltaiczne zmieniają energię słoneczną w energię elektryczną, pozwalającą na pokrycie znacznej części zapotrzebowania domu czy firmy. Poza tym panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych związków ani CO2.

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy!

Zadzwoń +48 54 235 52 61

Inwestycja w fotowoltaikę

Inwestycja

Inwestycja w fotowoltaikę to najlepsze rozwiązanie dla rolnika! Dzięki możliwości skorzystania z ulg, czy dofinansowań inwestycja zwraca się bardzo szybko, a gospodarstwo może korzystać z darmowego prądu.