Panele słoneczne w Twojej firmie!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo, z pewnością zależy Ci na obniżeniu ogromnych kosztów, jakie generuje taka działalność. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Zainwestuj w fotowoltaikę! To realne oszczędności – obniżenie rachunków za prąd aż o 90% i pełna niezależność od stale rosnących cen energii elektrycznej. 

Fotowoltaika dla firm z WDR Fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu! W swojej ofercie mamy szeroki zakres profesjonalnych zestawów fotowoltaicznych. Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę, pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm oraz 100% wsparcie w załatwianiu formalności z zakładem energetycznym.

Doskonale wiemy, że wysokie zużycie energii elektrycznej w firmach to efekt nieustannej pracy wielu maszyn i urządzeń. To wszystko niestety przekłada się na bardzo wysokie rachunki za prąd. Warto więc przyjrzeć się możliwościom, jakie dają instalacje fotowoltaiczne – przede wszystkim w zakresie generowania realnych oszczędności.

Fotowoltaika – jakie korzyści dla firmy?

Korzyści
done

Energetyczna niezależność

Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu budynku firmy lub na gruncie produkują prąd stały, który za pomocą inwertera przekształcany jest w prąd przemienny. Następnie zasila on wszystkie sprzęty elektryczne, a jego nadwyżka odprowadzana jest do sieci energetycznej. Można skorzystać z niej np. zimą, kiedy krótszy dzień przekłada się na niższą produkcję prądu.

done

Oszczędności

Fotowoltaika dla firm to przede wszystkim najlepsza alternatywa wobec nieustannie rosnących cen prądu. Instalacja odpowiednio dopasowanych paneli słonecznych pozwala na wyprodukowanie wystarczającej do potrzeb danego przedsiębiorstwa ilości energii elektrycznej. To inwestycja, która z każdym rokiem będzie przynosić coraz większe oszczędności. Poniesione koszty zwracają się już po około 4-5 latach, a firma korzysta z darmowego prądu (pozostaje tylko niewielka opłata stała, jaką trzeba ponieść na rzecz operatora sieci). W dłuższej perspektywie takie nadwyżki można także sprzedać do sieci, co jest kolejnym zyskiem dla przedsiębiorcy.

done

Dofinansowania

Panele słoneczne dla firm to dziś bardzo opłacalna inwestycja. Swój początkowy nakład finansowy można pomniejszyć, korzystając np. z korzystnych warunków leasingu czy kredytu na fotowoltaikę dla biznesu. Nasi doradcy Ci w tym pomogą!

done

Ekologia

Produkcja energii elektrycznej na własne potrzeby to nie tylko korzyści finansowe, ale również ekologiczne. Dzięki panelom fotowoltaicznym Twoja firma produkuje „zieloną energię”, przez co zmniejsza się negatywny wpływ na środowisko.

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy!

Zadzwoń +48 54 235 52 61